Location : Home > S > SS220M025ST
SS220M025ST
Share on FacebookShare on Facebook
SS220M025ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SS220M025ST CAP ALUM 22UF 20 25V RADIAL 699000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SS220M025ST CAP ALUM 22UF 20 25V RADIAL 88550 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SS220M025ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 22uF 25Volts Case .236D X .2 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd