Location : Home > S > SS470M6R3ST
SS470M6R3ST
Share on FacebookShare on Facebook
SS470M6R3ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SS470M6R3ST CAP ALUM 47UF 20 6.3V RADIAL 697700 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SS470M6R3ST CAP ALUM 47UF 20 6.3V RADIAL 87910 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SS470M6R3ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 47uF 6.3Volts Case .197D X . 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KR-CH(2.5) Battery Products Batteries Rechargeable (Secondary) BATT NICAD 1.2V C 2500MAH