Location : Home > S > SSR-50-W45S-R21-GH401
SSR-50-W45S-R21-GH401
Share on FacebookShare on Facebook
SSR-50-W45S-R21-GH401 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
860-80-029-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Tin
860-80-029-10-001101 Preci-Dip 147580 2016+ CONN HDR 29POS 1MM T/H Unitronix Electronics Limited
860-80-029-10-001101 Preci-Dip 280000 2016+ CONN HDR 29POS 1MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104076-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold
5-104076-1 38184 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
5-104076-1 Distributor 235010 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
5-104076-1 TE Connectivity AMP Connectors 147540 2016+ CONN HEADER .050 20POS VERT SHRD Unitronix Electronics Limited