Location : Home > S > SSR-50-WDLS-R21-GJ150
SSR-50-WDLS-R21-GJ150
Share on FacebookShare on Facebook
SSR-50-WDLS-R21-GJ150 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-644896-4 IC 56540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103325-0-29 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 29 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
9-103325-0-29 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9-103325-0-29 TE Connectivity AMP Connectors 289150 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9-103325-0-29 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS R/A EKT Electronics Co., Ltd
9-103325-0-29 Tyco Electronics Amp (VA) 8000 2012+ CONN HEADR BRKWAY .100 29POS R/A Global Thunder Electronics Co.,Ltd
350-80-150-00-018101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
350-80-150-00-018101 Preci-Dip 147220 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 TIN Unitronix Electronics Limited
350-80-150-00-018101 Preci-Dip 299170 2016+ CONN HDR 50POS T/H 0.100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com