Location : Home > S > ST4EC202
ST4EC202
Share on FacebookShare on Facebook
ST4EC202 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST4EC202 TRIMMER 2K OHM 0.25W TH 15681 Copal 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ST4EC202 TRIMMER 2K OHM 0.25W TH 28558 Copal 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
E-15-U Optoelectronics Touch Screen Overlays Infrared (IR) Touch Screen Overlay 15.1" (382.8mm) USB