Location : Home > S > ST5TP203
ST5TP203
Share on FacebookShare on Facebook
ST5TP203 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
ST5TP203 TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD 45910 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
ST5TP203 TRIMMER 20K OHM 0.25W SMD 30000 Vishay 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
98000326730 Optoelectronics Touch Screen Overlays Capacitive Touch Screen Overlay 26.28" (667.51mm) Requires Controller