Location : Home > S > STC5DNF30V
STC5DNF30V
Share on FacebookShare on Facebook
STC5DNF30V distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STC5DNF30V RoHS Compliant 39486 STC 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
STC5DNF30V MOSFET N-CH DUAL 30V 8-TSSOP 261930 STMicroelectronics 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
STC5DNF30V Dual N-channel 30V - 0.032§Ù - 4.5A - TSSOP8 2.7V-Driver STripFET¢â Powe 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
STC5DNF30V 6106 ST 0935+ CHINA MACROQUEST ELECTRONICS CO., LTDZHANCHUN1214@VIP.163.COM
STC5DNF30V TSSOP8 20000 ST 2016+ Instock IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
STC5DNF30V MOSFET N-CH DUAL 30V 8-TSSOP 8000 STMicroelectronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com