Location : Home > S > STM015PC2DC003N
STM015PC2DC003N
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSE5E82A1 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHLD
97-3107B22-20P-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 9#16 PIN PLUG
MS27466T17B6BB Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 6 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
16-000390 Connectors, Interconnects D-Sub, D-Shaped Connectors - Accessories CAP 15POS STD FOR PLUG W/LANYARD
0349580381 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 38 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Tin
0351841000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.098" (2.50mm)
0351841000 molex 10018 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
280635 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 15 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm)
280635 78524 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
280635 IC 40390 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
280635 TE Connectivity AMP Connectors 288090 2016+ 15 POS .100SR FFC-R Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1034730000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1034730000 IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034730000 Weidmuller 157420 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM VERT GN Unitronix Electronics Limited
1034730000 Weidmuller 288790 2016+ CONN HEADER 18POS 3.81MM VERT GN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com