Location : Home > S > STPS2H100AY
STPS2H100AY
Share on FacebookShare on Facebook
STPS2H100AY distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS2H100AY N/A 15000 ST 14-15+ INSTOCK Nego IC Co.Doris@negoic.com
STPS2H100AY N/A 5000 STM 16+ NEW Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STPS2H100AY N/A 3153 STM 12+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
NTF3055L175T3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 2A SOT223
NTF3055L175T3 40014 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
NTF3055L175T3 ELECTRONIC 27669 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
NTF3055L175T3 ON 15800 16+ SOT-223 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
NTF3055L175T3 Semiconductor 21733 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
EO090102A0J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug for Unshrouded Header 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
EO090102A0J0G Amphenol FCI 157650 2016+ 500 TB PLU PLU HIGH TYPE Unitronix Electronics Limited
EO090102A0J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EO090102A0J0G NEW 77410 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ147050 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
OSTOQ147050 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTOQ147050 NEW 77550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTOQ147050 On Shore Technology Inc. 147160 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
904 IC 59570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
904 S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
904 IC 59370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ATBC70BU Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Specialized 2 Position Terminal Block Blue Bus Bar - Terminals 98.0mm
ATBC70BU Amphenol PCD 147640 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 40MM BLUE Unitronix Electronics Limited
ATBC70BU Amphenol PCD 287550 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 40MM BLUE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH8091080 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.591" (15.00mm) Through Hole, Kinked Pin
OSTH8091080 IC 40470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTH8091080 NEW 79090 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTH8091080 On Shore Technology Inc. 157420 2016+ CONN TERM BLOCK 9POS 15MM Unitronix Electronics Limited
HT05008000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
HT05008000J0G Amphenol FCI 147770 2016+ 500 TB SPRING CLAMP 45D Unitronix Electronics Limited
HT05008000J0G IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
HT05008000J0G NEW 88690 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
14010513101000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 5 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.100" (2.54mm) Surface Mount
1715010000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 2 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1715010000 IC 58180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1715010000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1715010000 Weidmuller 289170 2016+ CONN TERM BLOCK PCB 3.5MM 2POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com