Location : Home > S > STPS2L40AF
STPS2L40AF
Share on FacebookShare on Facebook
STPS2L40AF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS2L40AF Schottky Diodes & Rectifiers 40V Low Drop Rec 2A If 0.34V VF 80,000 STMicroelectronics 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd