Location : Home > S > STPS30M80CFP
STPS30M80CFP
Share on FacebookShare on Facebook
STPS30M80CFP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS30M80CFP DIODE SCHOTTKY 80V 30A TO220FPAB 890500 STMicroelectronics 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
STPS30M80CFP 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
STPS30M80CFP DIODE SCHOTTKY 80V 30A TO220FPAB 139630 STMicroelectronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-047-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 47 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
833-87-020-10-453101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
833-87-020-10-453101 Preci-Dip 147070 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
833-87-020-10-453101 Preci-Dip 288150 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
831-87-019-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
831-87-019-40-001101 Preci-Dip 157860 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Unitronix Electronics Limited
831-87-019-40-001101 Preci-Dip 298570 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
431111-18-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431111-18-0 IC 59630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1438842-1 IC 59920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M20-9990845 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1-292207-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Through Hole Tin
M80-8770422 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-8770422 22360 2011+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
207377-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Plug Red 0.197" (5.00mm)
207377-1 Semiconductor 20365 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
207377-1 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN PLUG 6 POS METRIMATE TPC Global Service Co.Ltd.
5437004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5437004 Phoenix Contact 157160 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5437004 Phoenix Contact 298930 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-2138650-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 2P MQS UNSEALED PLUG HOUSING
1706270000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1706270000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1706270000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 270 15POS OR TPC Global Service Co.Ltd.
1706270000 Weidmuller 157780 2016+ TERM BLOCK PLUG 15POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited