Location : Home > S > STPS50U100CT
STPS50U100CT
Share on FacebookShare on Facebook
STPS50U100CT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STPS50U100CT ROHSPb 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STPS50U100CT TO-220 16582 ST 16+ stock Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STPS50U100CT DIODE SCHOTTKY 100V 25A TO220AB 803800 STMicroelectronics 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
STPS50U100CT 789646 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
STPS50U100CT DIODE SCHOTTKY 100V 25A TO220AB 139770 STMicroelectronics 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
861-87-028-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 28 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
861-87-028-10-001101 Preci-Dip 147040 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-028-10-001101 Preci-Dip 287950 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
346-87-142-41-036101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
346-87-142-41-036101 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
346-87-142-41-036101 Preci-Dip 147680 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
346-87-142-41-036101 Preci-Dip 289170 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com