Location : Home > S > STS4DNF30L
STS4DNF30L
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for STS4DNF30L distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
STS4DNF30L ST SOP8 7562 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
STS4DNF30L distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
STS4DNF30L MOSFET N-CHAN DUAL 30V 4A 8-SOIC 241760 STMicroelectronics 1538+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
STS4DNF30L 66000 ST 14+ WLParts Electronics ltd
STS4DNF30L SOP 5000 ST 16+ STOCK Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
STS4DNF30L Dual N-channel 30V - 0.039ohm - 4A SO-8 STripFET TM Power MOSFET 10000 STMICROELECTRONICS 2013+ World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com