Location : Home > S > SXR151M050ST
SXR151M050ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR151M050ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR151M050ST ROHS 498101 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
SXR151M050ST CAP ALUM 150UF 20 50V RADIAL 98010 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SXR151M050ST CAP ALUM 150UF 20 50V RADIAL 791300 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SXR151M050ST CAP ALUM 150UF 20 50V RADIAL 686100 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SXR151M050ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 150uF 50Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd