Location : Home > S > SXR152M016ST
SXR152M016ST
Share on FacebookShare on Facebook
SXR152M016ST distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
SXR152M016ST CAP ALUM 1500UF 20 16V RADIAL 606600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
SXR152M016ST CAP ALUM 1500UF 20 16V RADIAL 501400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
SXR152M016ST Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 1500uF 16Volt 105C 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
SXR152M016ST CAP ALUM 1500UF 20 16V RADIAL 1232900 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SXR152M016ST CAP ALUM 1500UF 20 16V RADIAL 97870 Cornell Dubilier Electronics ( 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com