Location : Home > T > T322E686K010AS
T322E686K010AS
Share on FacebookShare on Facebook
T322E686K010AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T322E686K010AS Tantalum Capacitors - Solid Leaded 10volts 68uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T322E686K010AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T322E686K010AS CAP TANT 68UF 10V 10 AXIAL 694200 Kemet 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T322E686K010AS CAP TANT 68UF 10V 10 AXIAL 1330500 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com