Location : Home > T > T491C686K006AS
T491C686K006AS
Share on FacebookShare on Facebook
T491C686K006AS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T491C686K006AS standard package with RoHS 234510 KEMET 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
T491C686K006AS CAP TANT 68UF 6.3V 10 2312 1401400 Kemet 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T491C686K006AS Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
T491C686K006AS Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3volts 68uF 10 80,000 Kemet 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com