Location : Home > T > T95R187K016LSAS
T95R187K016LSAS
Share on FacebookShare on Facebook
T95R187K016LSAS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95R187K016LSAS CAP TANT 180UF 16V 10 2824 697800 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95R187K016LSAS CAP TANT 180UF 16V 10 2824 1357800 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24121000021 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 10A 250VAC NON STD
24121000021 Littelfuse Inc 241830 1532+ FUSE 10A 250VAC NON STD NORM Alphatek Technology Limited
24121000021 Littelfuse Inc 57249 2015+ FUSE 10A 250VAC NON STD NORM Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com