Location : Home > T > T95Y686K004CSSL
T95Y686K004CSSL
Share on FacebookShare on Facebook
T95Y686K004CSSL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
T95Y686K004CSSL CAP TANT 68UF 4V 10 2910 596600 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T95Y686K004CSSL CAP TANT 68UF 4V 10 2910 1223600 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
209-3-1-62-4-9-10 Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR 10A 240VAC
209-3-1-62-4-9-10 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
24111000021 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CARTRIDGE 1A 250VAC NON STD