Location : Home > T > TAC825K035P06-F
TAC825K035P06-F
Share on FacebookShare on Facebook
TAC825K035P06-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAC825K035P06-F CAP TANT 8.2UF 35V 10 AXIAL 794100 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAC825K035P06-F CAP TANT 8.2UF 35V 10 AXIAL 1439400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAC825K035P06-F Tantalum Capacitors - Solid Leaded 8.2uF 35V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd