Location : Home > T > TAJB686M006RNJ
TAJB686M006RNJ
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for TAJB686M006RNJ distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
TAJB686M006RNJ AVX N A 300 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
TAJB686M006RNJ distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAJB686M006RNJ N/A 81400 AVX 2014+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
TAJB686M006RNJ N/A 81400 AVX 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
TAJB686M006RNJ N/A 81400 AVX 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
TAJB686M006RNJ 2013+ 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
TAJB686M006RNJ CAP TANT 68UF 6.3V 20 1210 994400 AVX Corporation NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TAJB686M006RNJ Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 68uF 20 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com