Location : Home > T > TAS335K050P1C
TAS335K050P1C
Share on FacebookShare on Facebook
TAS335K050P1C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TAS335K050P1C Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TAS335K050P1C CAP TANT 3.3UF 50V 10 AXIAL 1346800 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TAS335K050P1C CAP TANT 3.3UF 50V 10 AXIAL 686800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TAS335K050P1C Tantalum Capacitors - Solid Leaded 3.3uF 50Volts 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SO63-2-55-22-5 Cables, Wires - Management Solder Sleeve SOLDER SHIELD TERM 22 AWG LEAD