Location : Home > T > TC-12.352MBD-T
TC-12.352MBD-T
Share on FacebookShare on Facebook
TC-12.352MBD-T distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TC-12.352MBD-T OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 88930 TXC CORPORATION 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TC-12.352MBD-T OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 57269 TXC CORPORATION 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TC-12.352MBD-T OSC MEMS 12.352MHZ CMOS SMD 41845 TXC CORPORATION 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F25011CSR Crystals and Oscillators Crystals 25MHz ¡À10ppm Crystal Series 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 139910 17+/18+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 139910 NEW RoHS CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT FindCores Electronics Inc.
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 32135 1538+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F25011CSR CTS-Frequency Controls 57559 2015+ CRYSTAL 25.000 MHZ SERIES SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
3209086 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Isolated Orange 12-28 AWG
3209086 Phoenix Contact 147640 2016+ POWER TERMINAL BLOCK ORANGE Unitronix Electronics Limited
3-1734085-2 Connectors, Interconnects USB, DVI, HDMI Connectors USB - A USB 2.0 Receptacle Connector 4 Position Through Hole, 60¡ã Angle