Location : Home > T > TCJS226M006R0400
TCJS226M006R0400
Share on FacebookShare on Facebook
TCJS226M006R0400 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TCJS226M006R0400 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 22uF 20 ESR=400 Learn More 80,000 AVX 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TCJS226M006R0400 CAP TANT 22UF 6.3V 20 1206 1528900 AVX Corporation 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TCJS226M006R0400 CAP TANT 22UF 6.3V 20 1206 893900 AVX Corporation 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TCJS226M006R0400 Tantalum Capacitors - Polymer SMD 6.3volts 22uF 20 ESR=400 Learn More 80,000 AVX 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd