Location : Home > T > TLE4274DV33ATMA2
TLE4274DV33ATMA2
Share on FacebookShare on Facebook
TLE4274DV33ATMA2 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TLE4274DV33ATMA2 IC REG LDO 3.3V 0.4A TO263-3 41745 Infineon Technologies 1516+ new in stock Alphatek Technology Limited
TLE4274DV33ATMA2 IC REG LDO 3.3V 0.4A TO263-3 39514 Infineon Technologies NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TLE4274DV33ATMA2 IC REG LDO 3.3V 0.4A TO263-3 57169 Infineon Technologies 1415+ HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TLE4274DV33ATMA2 IC REG LDO 3.3V 0.4A TO263-3 88590 Infineon Technologies 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TLE4274DV33ATMA2 IC REG LDO 3.3V 0.4A TO263-3 88590 Infineon Technologies 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0713492083 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 34 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold