Location : Home > T > TLHE4200
TLHE4200
Share on FacebookShare on Facebook
TLHE4200 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TLHE4200 659875 13+ stock fenkey electronics co.,ltd
TLHE4200 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0438796010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Tin