Location : Home > T > TNPW08051K02BETA
TNPW08051K02BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08051K02BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08051K02BETA RES SMD 1.02K OHM 0.1 1/8W 0805 1536200 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08051K02BETA 659875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TNPW08051K02BETA RES SMD 1.02K OHM 0.1 1/8W 0805 888200 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW08051K02BETA Thin Film Resistors - SMD 1.02Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com