Location : Home > T > TNPW0805218KBEEA
TNPW0805218KBEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805218KBEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805218KBEEA 15+ 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand TPC Global Service Co.Ltd.
TNPW0805218KBEEA Thin Film Resistors - SMD 218Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand SIMEN Electronics Co.,Ltd
TNPW0805218KBEEA Thin Film Resistors - SMD 218Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand PXT Direct Electronics Co.,Ltd
TNPW0805218KBEEA RES SMD 218K OHM 0.1 1/8W 0805 613700 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW0805218KBEEA RES SMD 218K OHM 0.1 1/8W 0805 508500 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited