Location : Home > T > TNPW0805280RBETA
TNPW0805280RBETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW0805280RBETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW0805280RBETA RES SMD 280 OHM 0.1 1/8W 0805 1542800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW0805280RBETA 659875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TNPW0805280RBETA RES SMD 280 OHM 0.1 1/8W 0805 894800 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW0805280RBETA Thin Film Resistors - SMD 280ohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com