Location : Home > T > TNPW08052K05BETA
TNPW08052K05BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08052K05BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08052K05BETA RES SMD 2.05K OHM 0.1 1/8W 0805 1533000 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08052K05BETA RES SMD 2.05K OHM 0.1 1/8W 0805 885000 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW08052K05BETA RES SMD 2.05K OHM 0.1 1/8W 0805 995000 Vishay Dale 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
TNPW08052K05BETA Thin Film Resistors - SMD 2.05Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com