Location : Home > T > TNPW08052K15BETA
TNPW08052K15BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08052K15BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08052K15BETA RES SMD 2.15K OHM 0.1 1/8W 0805 1532800 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08052K15BETA 659875 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
TNPW08052K15BETA ROSH 16575 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
TNPW08052K15BETA Thin Film Resistors - SMD 2.15Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com