Location : Home > T > TNPW08052K46BEEA
TNPW08052K46BEEA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08052K46BEEA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08052K46BEEA RES SMD 2.46K OHM 0.1 1/8W 0805 612400 Vishay Dale NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TNPW08052K46BEEA RES SMD 2.46K OHM 0.1 1/8W 0805 507200 Vishay Dale 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
TNPW08052K46BEEA RES SMD 2.46K OHM 0.1 1/8W 0805 1238700 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08052K46BEEA RES SMD 2.46K OHM 0.1 1/8W 0805 602400 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
DG120-7 Power Supplies - External/Internal (Off-Board) AC DC Converters AC/DC CONVERTER 12V 120W