Location : Home > T > TNPW08056K98BETA
TNPW08056K98BETA
Share on FacebookShare on Facebook
TNPW08056K98BETA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TNPW08056K98BETA RES SMD 6.98K OHM 0.1 1/8W 0805 1526600 Vishay Dale 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TNPW08056K98BETA RES SMD 6.98K OHM 0.1 1/8W 0805 878600 Vishay Dale 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TNPW08056K98BETA Thin Film Resistors - SMD 6.98Kohms .1 25ppm Learn More 800,000 Vishay 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com