Location : Home > T > TR3B686K010C0600
TR3B686K010C0600
Share on FacebookShare on Facebook
TR3B686K010C0600 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TR3B686K010C0600 CAP TANT 68UF 10V 10 1411 903700 Vishay Sprague 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TR3B686K010C0600 CAP TANT 68UF 10V 10 1411 1559700 Vishay Sprague 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
TR3B686K010C0600 Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10volts 10 B cs ESR 0.6 Molded Le 80,000 Vishay/Sprague 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
TR3B686K010C0600 Originalnew 48105 ROHS 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk