Location : Home > T > TS11DF33IDT
TS11DF33IDT
Share on FacebookShare on Facebook
TS11DF33IDT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZW03C51-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 51V 1.85W SOD64
BZW03C51-TR IC 38500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
BZW03C51-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 51 Volt 20W 6 Global Thunder Electronics Co.,Ltd
BZW03C51-TR Vishay Semiconductors 80,000 2016+ Zener Diodes 51 Volt 20W 6 enkaite Electronics Co., Ltd
1PMT4622E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 3.9V 1W DO216
IRLZ34NLPBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 55V 30A TO-262
IRLZ34NLPBF 97500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FERD15S50DJF-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 15A POWERFLAT
FERD15S50DJF-TR 3000 2013+ WLParts Electronics ltd
FERD15S50DJF-TR IC 58270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FERD15S50DJF-TR NEW 88670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397210009 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1-282832-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1-282832-1 IC 58520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-282832-1 TE Connectivity AMP Connectors 147200 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1-282832-1 TE Connectivity AMP Connectors 287350 2016+ TERM BLOCK HDR 11POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1601711-1 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1601711-1 IC 56270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546216-7 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1-1546216-7 985765 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
1-1546216-7 985765 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
1-1546216-7 TE Connectivity AMP Connectors 298850 2016+ TERM BLOCK RCPT 17POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1769000000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 17 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1769000000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1769000000 Weidmuller 297850 2016+ TERM BLOCK PCB 5.08MM 34POS OR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395432223 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 23 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
0379-0-43-80-34-27-10-0 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.032" ~ 0.046" (0.81mm ~ 1.17mm) No Tail Solder