Location : Home > T > TVX2F4R7MAD
TVX2F4R7MAD
Share on FacebookShare on Facebook
TVX2F4R7MAD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TVX2F4R7MAD RoHS Compliant 39464 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
TVX2F4R7MAD CAP ALUM 4.7UF 20 315V AXIAL 139930 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TVX2F4R7MAD RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TVX2F4R7MAD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 315volts 4.7uF 8x20 20 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com