Location : Home > T > TWM3J200E
TWM3J200E
Share on FacebookShare on Facebook
TWM3J200E distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
TWM3J200E RoHS 54805 originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
TWM3J200E RES 200 OHM 3W 5 RADIAL 877100 Ohmite 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
TWM3J200E RES 200 OHM 3W 5 RADIAL 796500 Ohmite 1537+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
TWM3J200E RES 200 OHM 3W 5 RADIAL 796500 Ohmite 1537+ new in stock Alphatek Technology Limited
TWM3J200E RES 200 OHM 3W 5 RADIAL 1526700 Ohmite 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
TWM3J200E RES 200 OHM 3W 5 RADIAL 901700 Ohmite NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
TWM3J200E Metal Oxide Resistors 3watt 200ohm 5 Vertical Mount 800,000 Ohmite 15+ New parts and Stock on hand Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com