Location : Home > T > TX40AC00-1007
TX40AC00-1007
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E22-23SB15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
97-3107B20-11P-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 13C 13#16 PIN PLUG
CN0967C20A41S6Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
MS3120E20-41PF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
5622-2103-ML Connectors, Interconnects Pluggable Connectors CONN RECPT SATA VERT PCB 22POS
97-3107B22-18SY Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 8C 8#16 SKT PLUG
5747846-4 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole, Right Angle Solder
5747846-4 AMP/TYCO 28000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
MS27467T21F11SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
801-43-021-10-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
0022286025 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
5452021 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole