Location : Home > T > TXR40AC00-1006AI
TXR40AC00-1006AI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0520186636 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 6P6C R/A UNSHLD
AIB0E32-17SC-RDS Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 4C 4#4 SKT RECP WALL
MDBRE15SMJN0 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) Solder Cup
TVPS00RK-19-32SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTV06RW-11-98HC Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
T38011-26-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T38011-26-0 IC 40230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38011-26-0 NEW 98990 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-1437712-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 3 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.256" (6.50mm)
3-1437712-1 IC 55930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-1437712-1 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ CONN. 3W FEMA BLK Unitronix Electronics Limited
3-1437712-1 TE Connectivity AMP Connectors 287810 2016+ CONN. 3W FEMA BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GFTPAX-18 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 18 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
GFTPAX-18 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GFTPAX-18 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0988231016 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Plug Blue 0.131" (3.33mm)
9018870000 IC 58860 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9018870000 Weidmuller 157090 2016+ FERRULE H10/30S ZH EB 1=100PCS Unitronix Electronics Limited
0530250510 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Plug Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
1754470000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1754470000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1754470000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 7.62 180 4POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1754470000 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 7.62MM Unitronix Electronics Limited
803-87-004-65-410101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 4 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-004-65-410101 Preci-Dip 147080 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-004-65-410101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN PRESS FIT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5147735-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Tin