Location : Home > T > TXR40AZ00-1204BI
TXR40AZ00-1204BI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5555153-3 Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED
D38999/20FF35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 66 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
AFD51-24-61PZ-6141 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 61 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Free Hanging (In-Line)
97-3108A24-9PX Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 PIN PLUG
3-644284-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN RCPT 4POS 18AWG MTA-156
3-644284-4 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
G40HB232211HR-C Connectors, Interconnects Pluggable Connectors MINI SAS HD 85OHM, V/T SMT TYPE,
3-641525-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN PLUG 3POS IDC 24AWG .156
T37051-24-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37051-24-0 IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37051-24-0 NEW 97490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0511111010 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 10 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)
1-292231-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.059" (1.50mm) Surface Mount Tin
1-292231-0 IC 56880 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-87147-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 40 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.150" (3.81mm)
1-87147-4 Electronics 27139 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-87147-4 IC 38250 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
1-87147-4 STOCK 46420 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
DMC-M 20-22 ANE Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings CONN DMC 20POS
DMC-M 20-22 ANE TE Connectivity Deutsch Connec 139780 17+/18+ CONN DMC 20POS FindCores Electronics Co.,Ltd.
DMC-M 20-22 ANE TE Connectivity Deutsch Connec 157429 2015+ CONN DMC 20POS Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
DMC-M 20-22 ANE TE Connectivity Deutsch Connec 287530 2016+ CONN DMC 20POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
DMC-M 20-22 ANE TE Connectivity Deutsch Connec 87510 2015+ CONN DMC 20POS Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com