Location : Home > T > TYETCCSANF-50.000000
TYETCCSANF-50.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SMBG5370CE3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 56V 5W SMBG
SMBG5370CE3/TR13 IC 41060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMBG5370CE3/TR13 NEW 87970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
FDC6036P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Arrays MOSFET 2P-CH 20V 5A 6SSOT
FDC6036P Fairchild Semiconductor 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
FDC6036P FAIRCHILO 10150 14-15+ SOP-163 Nego IC Co.Doris@negoic.com
FDC6036P 89750 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
FESB8BTHE3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 8A TO263AB
FESB8BTHE3/45 IC 58850 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
FESB8BTHE3/45 NEW 87870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CDBU0140L-HF Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 100MA 0603
CDBU0140L-HF Comchip Technology 80,000 2013+ Schottky Diodes & Rectifiers VR=40V IO=100mA EKT Electronics Co., Ltd
CDBU0140L-HF IC 39450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CDBU0140L-HF NEW 77670 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
MPG06AHE3_A/54 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 50V 1A MPG06
MPG06AHE3_A/54 IC 40520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MPG06AHE3_A/54 NEW 77890 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7914370000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Beige 10-26 AWG
7914370000 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7914370000 Weidmuller 288350 2016+ TERM LED 10VDC/36VAC 5X20MM WMBG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7914370000 Weidmuller 8000 2012+ TERM LED 10VDC/36VAC 5X20MM WMBG EKT Electronics Co., Ltd
OQ24535000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 24 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
OQ24535000J0G Amphenol FCI 147320 2016+ 508 TB SOCKET OPEN VER Unitronix Electronics Limited
OQ24535000J0G IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OQ24535000J0G NEW 97650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
19099-0015 37465 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
19099-0015 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
19099-0015 Molex 15000 15+ connector Futune Electronics Co.Limitd
8-34144-1 Original 37754 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-34144-1 Semiconductor 31555 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
1-1986722-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-1986722-0 IC 56710 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1986722-0 TE Connectivity AMP Connectors 147190 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Unitronix Electronics Limited
1-1986722-0 TE Connectivity AMP Connectors 297870 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 3.81MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com