Location : Home > U > UAS2G820MHD6
UAS2G820MHD6
Share on FacebookShare on Facebook
UAS2G820MHD6 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UAS2G820MHD6 CAP ALUM 82UF 20 400V RADIAL 503900 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UAS2G820MHD6 CAP ALUM 82UF 20 400V RADIAL 88310 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UAS2G820MHD6 CAP ALUM 82UF 20 400V RADIAL 1255100 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0009-252522 Audio Products Accessories CONN PLUG 5POS
0009-252522 IC 60040 17+ 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1250L2X2 Battery Products Battery Packs BATTERY PK S-HD 6.0V D SIZE ZINC