Location : Home > U > UBT2C151MHD
UBT2C151MHD
Share on FacebookShare on Facebook
UBT2C151MHD distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBT2C151MHD standard package with RoHS 46530 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UBT2C151MHD CAP ALUM 150UF 20 160V RADIAL 794800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UBT2C151MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 150uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UBT2C151MHD 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UBT2C151MHD Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 160volts 150uF 16x31.5 20 7. 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com