Location : Home > U > UBX1V4R7MPL
UBX1V4R7MPL
Share on FacebookShare on Facebook
UBX1V4R7MPL distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBX1V4R7MPL 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UBX1V4R7MPL Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded 35volts 4.7uF 150c 10x12.5 5 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UBX1V4R7MPL RoHS Compliant 37504 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
UBX1V4R7MPL CAP ALUM 4.7UF 20 35V RADIAL 242310 Nichicon 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited