Location : Home > U > UBX2V100MHL1TO
UBX2V100MHL1TO
Share on FacebookShare on Facebook
UBX2V100MHL1TO distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UBX2V100MHL1TO CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 1556800 Nichicon 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UBX2V100MHL1TO CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 88350 Nichicon 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UBX2V100MHL1TO CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 805600 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UBX2V100MHL1TO CAP ALUM 10UF 20 350V RADIAL 910800 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0648001520 Cables, Wires - Management Markers CONDUCTOR MARKERS "6"