Location : Home > U > UCB1V2R2MCL1GS
UCB1V2R2MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCB1V2R2MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCB1V2R2MCL1GS standard package with RoHS 46470 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCB1V2R2MCL1GS CAP ALUM 2.2UF 20 35V SMD 587600 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCB1V2R2MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 2.2uF 105c 4X7 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
UCB1V2R2MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 35volts 2.2uF 105c 4X7 Learn Mo 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com