Location : Home > U > UCD0J151MCL1GS
UCD0J151MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD0J151MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD0J151MCL1GS 13+ 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UCD0J151MCL1GS standard package with RoHS 47090 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UCD0J151MCL1GS CAP ALUM 150UF 20 6.3V SMD 684500 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCD0J151MCL1GS 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UCD0J151MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 6.3volts 150uF 105c 6.3X5.8 Lea 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD0J151MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk