Location : Home > U > UCD0J680MCL1GS
UCD0J680MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD0J680MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD0J680MCL1GS SMD-2 71243 nichicon 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD0J680MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD0J680MCL1GS 13+ 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UCD0J680MCL1GS standard package with RoHS 46320 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UCD0J680MCL1GS CAP ALUM 68UF 20 6.3V SMD 785800 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCD0J680MCL1GS 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
870055675010 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 35V T/H