Location : Home > U > UCD1A270MCL1GS
UCD1A270MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1A270MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1A270MCL1GS 13+ 645412 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
UCD1A270MCL1GS standard package with RoHS 46910 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Limited.
UCD1A270MCL1GS CAP ALUM 27UF 20 10V SMD 775000 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited
UCD1A270MCL1GS 645412 13+ stock pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
UCD1A270MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1A270MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 27uF 105c 5X5.8 Learn M 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com