Location : Home > U > UCD1C151MCL1GS
UCD1C151MCL1GS
Share on FacebookShare on Facebook
UCD1C151MCL1GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
UCD1C151MCL1GS 492100 12+ STOCK IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UCD1C151MCL1GS Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 16volts 150uF 80,000 Nichicon 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
UCD1C151MCL1GS CAP ALUM 150UF 20 16V SMD 685100 Nichicon 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
UCD1C151MCL1GS CAP ALUM 150UF 20 16V SMD 790300 Nichicon NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
UCD1C151MCL1GS standard package with RoHS 46510 TI 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
UCD1C151MCL1GS CAP ALUM 150UF 20 16V SMD 685100 Nichicon 1532+ new in stock Alphatek Technology Limited